Říjen 2013

NosTale - DJ hledá rodinku

31. října 2013 v 21:55 | Djhailly Helos Rix |  NosTale
Zdravím všechny pařmeny hry NosTale! Tentokrát to nebude oznámení ani žádná novinka, tentokrát to bude spíš takové zoufalé volání o pomoc... :D Hledám nějakou rodinu ve které je sranda, dobrá nálada a chodí LoD.. a umí se ujmout neschopných hráčů jako jsem já...
Do komentářů napište jméno rodinky a od jakého levlu nabíráte... nejlepší by bylo kdyby to splňovalo ^^^^ Kujů x) :D-Dj. x)

NosTale XP Event - Výsledky Eventu

29. října 2013 v 0:38
Zdravím všechny pařmeny hry NosTale! Včera byl XP event a já jsem vám slíbila výsledky,tak TADY je máte! x)

Můj mág: DJHeloska
Byl : Úroveň 47, Úroveň práce 24
Je : Úroveň 54, Úroveň práce 35

Můj war: Xearly
Byl : Úroveň 27, Úroveň práce 12
Je : Úroveň 32, Úroveň práce 17


Monča : Opravdu netuším, ta vám to sem napíše pozdějí. :) :D

Dj. x)

NosTale XP Event

28. října 2013 v 1:47 | Djhailly Helos Rix
Zdravím všechny pařmeny hry NosTale! Jak jistě víte, dnes (28.10.) je XP Event tak koukejte expit! Já tu už hodinu expím a řeknu vám že se to vyplatí expit teď než potom.. hlavně pro líný lidi jako já... :D Zítra vám napíšu jak jsme s Mončou pokročily. Ti co byli včera v 19:00 na střeše úplňku, těm se dnes ještě na 3 hodiny v libovolném čase zvýší exp o 100% nebo job na kartě specialisty opět na 3 hodiny o 100% tím pádem 200%! :D ale nemusí se to využít dnes.. ačkoli.. já to udělám x) :D
^^^^^^^^^Monča tam nebyla! xD
/Prodože gm rozdávali Acellony a kameny duše nebo co toje... kdyžtak se omlouvám jestli to není ono.. x)/


-DJ.

NosTale třídy

25. října 2013 v 13:04
mě osobně se nejvíc líbí: Z lukoše : Ničitel- holka Z wara : Ninja - holka Z Mága : Modrý mág - holka x3 :D a ze speciálních asi pirátka - holka x) :D
Dj. x)

4Story a Nostale

24. října 2013 v 19:41 | Moncicinka
Ano :) hraji tyhle hry a baví mě :)
4story - Hraji teď na valorianu. Líbí se mi tam. Hraji tam z teho důvodu ... že mě to nějak na derionu přestalo bavit i přesto že jsem tam měla hodně lidí ráda. Lidi se tam ale měnili, někteří se tam začali hádat a někteří mě začali urážet a to se mi nelibilo. Hodně lidí z derionu mě chybí, ale stále jsem s nimi v kontaktu.

Moje jméno na Valorianu : Sanvitalia
Derion : BladeMonca

Nostale - Dotáhla mě tam už po druhé mé "Internetové dvojče" kdo jiný než DJ ! :3 K tomuto nevím co mám napsat hraji to málo a aji chvilku. Je pravda že spíše mám ráda PvP hry, ale tahle hra mě okouzlila že je Anime i přesto že se nedívám na Naruto nebo k temu podobné. Prostě se mi líbí :)

Moje jméno : Moncicinka

Co bych bez Dj nedělala .. :D

PS: Sorry Mončo, ale já ti ty chyby musela opravit :* DJ Usmívající se Smějící se
Ano ... velmi si teho vážim ! :D

DJHeloska hraje NosTale! :)

24. října 2013 v 18:30 | Djhailly Helos Rix |  NosTale
Ano, je to tak! já opravdu hraju NosTale! Chceš si zahrát se mnou? Tak si stáhni NosTale,zapni a HRAJ! Moje jméno tam je DJHeloska. :)
Hrej se mnou tuhle roztomilou hru, není jen roztomilá.. tady se i zabíjí .. :)

Diskotéka 3. díl

24. října 2013 v 18:04 | Djhailly Helos Rix |  Diskotéka
Pokračování 1 kapitoly

V tu chvíli tam vstoupí Adam a Lixy řekne : Ahoj Adame, nebo snad Nickele? Adam : Jak jsi se to dozvěděla? Lixy: Tady pan doktor mi to řekl. Adam se na doktora vražedně podívá a řekne : A jak ste se to dozvěděl vy? Doktor: Na internetu je všechno. Lixy se zmateným pohledem podívá na Adama a zeptá se : Tak jak to teda je? Adam : Lixy to ti bohužel nemůžu říct ale v nejbližší době se to dozvíš... a odejde z místnosti. Lixy : Doktore nebylo na tom internetu něco víc? Doktor: Bohužel, více jsem nenašel, jen že se jmenuje Nickel Atem. Mezi tím šel Nickel za svím šéfem a řekl : Není možné aby to byla ona! Šéf: Všechny důkazy ukazují na ni , už zde pracujete hodně dlouho na to aby jste věděl že je vše možné. Nickel: No budiš, ale je tu háček... Už něco tuší. Šéf: Jakto?! Nickel: Ten zvědavý doktor si mě dohledal na internetu. Šéf: Pokud ví jen tvé jméno tak to zatím moc nevadí, ale i tak ji pohlídej.
---------------------------O 3 dny později-----------------------------------
Doktor: Dobrý den Lixy! Dnes vám pustíme domů. Lixy: Konečně, ty 3 dny byly nějak dlouhé ale aspoň jsem měla o čem přemýšlet. Jak Lixy došla domů sedla k počítači a hledala všechno možné pod jménem Nickel Atem, ale nic nenašla.
Pak si šla vyzvednout poštu a ve schránce : Ahoj, rád bych tě pozval na večeři dnes ve 18:00 do restaurace U Tří růží, Nickel. Jak by to Lixy mohla odmítnout? Možná se díky té večeři dozví víc!
Pokračování příště.

Diskotéka 2.díl

24. října 2013 v 18:01 | Djhailly Helos Rix |  Diskotéka
Pokračování 1 kapitoly.

Potom co došla domů zahlédla někoho za oknem ,ale byla tak unavená že si myslela že se jí to jen zdálo.Usnula a jak se vzbudila bylo 23:12 hodin a tak ji napadlo že by mohla zajít na diskotéku. Jenže cesta na tu diskotéku byla přes jedno místo kterého se v noci bála ,ale řekla si že to riskne.Tak šla a když se blížila k tomu místu tak ji naskakovala husí kůže.Jakmile to místo bylo už za ní tak si oddychla , uklidnila se a řekla si že by propásla skvělou diskošku . Když už byla u dveří tak vztoupila a zahlédla tam Adama , přišla k němu a řekne : My na sebe máme štěstí. Pak si spolu zatančili a dali drink jak na minulé diskotéce. Jak šla domů zase se blížila k tomu místu a zase z něj měla husí kůži, ale tentokrát tam někoho uviděla, uviděla jak někdo někoho přepadl. Chtěla volat policii jenomže on ji uviděl a dal povel na svojeho "kámoše" a ten ji uhodil do hlavy a padla do bezvědomí. Uviděl je Adam a volal policii . Jak se Lixy probrala byla už v nemocnici a na stolku uviděla květiny s nápisem ať se rychle uzdraví. Usmála se a v tu chvíli přišel doktor a řekl: Jé, vy už jste při vědomí! To je jedině dobře ale domů vás můžeme pustit minimálně až za 3 dny. Lixy: Ale jakto že jsem tady? Pomatuji si jen že mě někdo uhodil. Doktor : Šel kolem Nickel měla ste štěstí! Lixy: Kdo je Nickel? Doktor: Ale on mi tvrdil že ho znáte, často vysedává na diskotékách.
Pokračování příště :)
Co je Adam zač? Proč Lixy lhal? To se dozvíte v příštích dílech.

Diskotéka 1.díl

24. října 2013 v 17:50 | Djhailly Helos Rix |  Diskotéka
Tento příběh bude o dívce jménem Lixy co miluje tanec a hudbu ale pak se něco zvrtne... však uvidíte ;)

__________________________________________________________________________________________________
Kapitola I. Je to snad první láska?

_______________________________________________________________________________________________

Jedné úplňkové půlnoci se Lixy vydá na diskotéku jakmile vstoupí zahlédne ji mladý muž a zeptá se jestli by si s ním nezatančila a ona kývla.Potom si spolu dali drink a Lixy se zeptá jak se jmenuje. Muž ji prozradí že se jmenuje Adam a zeptá se jestli se ještě uvidí a Lixy řekla že možná a potom šla domů. Druhý den měla hodinu baletu a uviděla tam Adama . Potom se zeptá: Ty mě sleduješ? :) A Adam ji odpoví : Ne, jen jsem se chtěl trochu protáhnout.Lixy by to normálně bylo divné ale byla něčím zaslepená a vy můžete hádat čím.Po hodině baletu si šla domů trochu odpočinout.Potom si šla chatovat s kámoškama.
Lixy: Myslíte že je to první láska? Tereza : Podle mě ano. Sára : Určitě, musíš mu říct o svých citech. Lixy: Není na to trochu brzo? Monča : Asi ano, ještě s tím počkej.
Další den se vzbudí jde se vysprchovat a pak jde na hodinu kláves, a hádejte koho tam potká... Adama.Místo blbých otázek se na něj jen mile usmívala a skoro nevěděla o čem je řeč.Po hodině šla na nákupy a pak domů.
_______________________________________________________________________________________________
Pokračování příště :)