Diskotéka 3. díl

24. října 2013 v 18:04 | Djhailly Helos Rix |  Diskotéka
Pokračování 1 kapitoly

V tu chvíli tam vstoupí Adam a Lixy řekne : Ahoj Adame, nebo snad Nickele? Adam : Jak jsi se to dozvěděla? Lixy: Tady pan doktor mi to řekl. Adam se na doktora vražedně podívá a řekne : A jak ste se to dozvěděl vy? Doktor: Na internetu je všechno. Lixy se zmateným pohledem podívá na Adama a zeptá se : Tak jak to teda je? Adam : Lixy to ti bohužel nemůžu říct ale v nejbližší době se to dozvíš... a odejde z místnosti. Lixy : Doktore nebylo na tom internetu něco víc? Doktor: Bohužel, více jsem nenašel, jen že se jmenuje Nickel Atem. Mezi tím šel Nickel za svím šéfem a řekl : Není možné aby to byla ona! Šéf: Všechny důkazy ukazují na ni , už zde pracujete hodně dlouho na to aby jste věděl že je vše možné. Nickel: No budiš, ale je tu háček... Už něco tuší. Šéf: Jakto?! Nickel: Ten zvědavý doktor si mě dohledal na internetu. Šéf: Pokud ví jen tvé jméno tak to zatím moc nevadí, ale i tak ji pohlídej.
---------------------------O 3 dny později-----------------------------------
Doktor: Dobrý den Lixy! Dnes vám pustíme domů. Lixy: Konečně, ty 3 dny byly nějak dlouhé ale aspoň jsem měla o čem přemýšlet. Jak Lixy došla domů sedla k počítači a hledala všechno možné pod jménem Nickel Atem, ale nic nenašla.
Pak si šla vyzvednout poštu a ve schránce : Ahoj, rád bych tě pozval na večeři dnes ve 18:00 do restaurace U Tří růží, Nickel. Jak by to Lixy mohla odmítnout? Možná se díky té večeři dozví víc!
Pokračování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama