Listopad 2013

Město iluzí 1.díl

3. listopadu 2013 v 11:22 | Djhailly Helos Rix |  Město iluzí
Pro lepší čtení si pusťtě písničku http://www.youtube.com/watch?v=4H0JDomv8ac při které jsem to psala. x)
_________________________________________________________________________________________________________________
První kapitola - A to je teprve začátek

Kdysi, kdesi , možná v budoucnosti, je městečko Holy kterému se jinak říká Město iluzí. Právě na tomhle místě žije Heally.(jedna z hlavních hrdinek tohoto příběhu) Tomuto místu se Město Iluzí neříká jen tak.. ale to těď řešit nebudeme. Když se obyvatelé dozvěděli že vypukla válka tak začali všichni panikařit, ale Heally se místo panikaření řekla ,,Lidi nepanikařte... ještě jste na živu ne? Chci jít bojovat do války jako obrana našeho města!" Nikdo jí v tom nebránil, rodiče nikdy nepoznala a neměla ani žádné přátale... neměla se s kým loučit. Další den ještě před svítáním vyrazila, ale nejprve si oblékla svoje bojové vybavení:
Potom už byla připravená a vyrazila. Jakmile dorazila na místo boje, zahlédla tam jít dvě holky co nevypadaly nepřátelsky, ale jelikož byly ve válce, musela se mít na pozoru. Přišla k nim, jestli zaútočí tak si domyslete co udělá :D, jestli ne začne se vyptávat. Nezaútočily tak se jich zeptala ,,Co tu děláte?" ,,Jdeme bránit svoje město, jsme obětí války" ,,Já jdu taky bránit své město. Město Holy, jaké Vy?" ,,My město Arcynate, jsme v podstatě soudedi." ,,Pravda, nepůjdeme bránit spolu?" ,, Pomoc by se nám hodila, takže klidně." ,,Mohu se vás zeptat na jméno? Já jsem Heally." ,,Já Alarnie." ,,Já Liratene."
Alarnie

Liratene

Město iluzí - Těšte se x)

2. listopadu 2013 v 23:46 | Djhailly Helos Rix
Toto je nový příběh o třech hrdinkách co žijí v dobách války a nadpřirozených schopností. Z jejich normálního života se stane zachraňování života druhých. A však...
To je jen začátek

Nový člen našeho Týmu

2. listopadu 2013 v 21:34 | Djhailly Helos Rix
Zdravím všechny čtenáře našeho blogu! Mám pro vás novinku která pro Vás znamená více článků! Do našeho týmu se dnes připojila Wauies neboli Wau, já tě tu s Mončou srdečně vítáme a přejeme ti dobrou náladu a pevné nervy.


-DJ. x)