Prosinec 2013

Veselé vánoce!

24. prosince 2013 v 13:09 | DJHailly Helos Rix
Zdravím všechny čtenáře našeho blogu!
Dneska jsou Vánoce a já přeji všem veselé Vánoce a šťastný nový rok! x)Dj x)

Mončiny Narozeniny!

21. prosince 2013 v 1:14 | DJHailly Helos Rix
Zdravím všechny čtenáře našeho blogu,
Dnes, 21.12. má Monča narozeniny.
Moní přeji ti všechno nejlepší, ať se ti daří nejen v životě a dopředu ti přeji veselé Vánoce a šťastný nový rok. x)
DJ. x)

Město iluzí 2.díl

8. prosince 2013 v 19:43 | Djhailly Helos Rix |  Město iluzí

Pokračování první kapitoly - Podezdření a odhalení tajemství města iluzí

,,Holky, zabily jste už vůbec někdy člověka?" ,,Ne, ty?" ,, Já taky ne... Myslíte, že to psychicky zvládneme?" ,,My si to nemyslíme, my to víme." ,,Počkat! Je tu nějaké podivné ticho." ,,Nepřátelé se blíží! Alarnie, nemůžeš je vyhledat?" ,,Samozřejmě. Támhle!" ,,Jdeme!" Jakmile už byly u nepřátel na území a pár je chtělo zabít, holky zaútočily první... nepřítel zemřel a zbytek ustoupil. Alarnie a Liratene se schválně držely v zadu... aby viděly Heaillyny schopnosti. Heally měla výjmečné schopnosti, co se meče týkalo. Holky si řekly, že si na ni radši dají pozor. Třeba je to špeh... jsou přece ve válce... a ještě ty schopnosti... Myslely si, že něco tají. Mezitím co byly zamyšlené, Heally se zeptala ,,Holky, jste v pohodě?" ,,Jo,jo promiň, jen jsme se zamyslely." ,,Teď trochu odbočím od tématu. Nevíte, kdy je další úplňek?" ,,Mno zítra, proč?" ,,?! Už?... Mno jen tak... Při úplňku se mi totiž špatně spí." Alarnii a Liratene se zdála Heally ještě podezřelejší.
_________________________________________________________________________________________ V příštím dnu šly jen dál v nepřátelském území a zabily pár nepřátel.
_________________________________________________________________________________________
*Je skoro západ slunce* Mezi nimi bylo teď chvíli ticho, tak Heally řekla: ,,Holky...?" ,,Copak?" ,,Já... no.. dnes je ten úplněk, že...?" ,,Ano, no a?" ,,Já jen ž--" *Heally upadla do bezvědomí* a asi po deseti minutách z ní vyletělo něco jako "Duch vlka" a zaútočilo to na Alarnii a Liratene. Holky s tím bojovaly, ale zdálo se jim, že je to neporazitelné... Při svítání se Heally probudila a Liratene s Alarnií chtěly vysvětlení: "Když někdo narozený ve svetě iluzí někoho zabije, bude mu každý úplněk vylétat duše z těla ve tvaru vlka a útočit po všem co se hýbe. První přeměna je bezbolestná, ale další... první se utápíš v bolesti a pak až bude přesně půlnoc, stane se to co jste teď viděly. To je tajemství (prokletí) města iluzí."

Pokračování příště